خانه > روانشناسی > ترس از دیدگاه روانکاوی

ترس از دیدگاه روانکاوی

مقاله ترس از دیدگاه روانکاوی و نقش آن در شکل گیری شخصیت فردی و اجتماعی انسان

نوشته هامبورگ یولای و ترجمه فارسی از محمد راه رخشان

ترس  و فوبیا چیست و چه پیامدهایی دارد؟

مهمترین عوامل ترس وحشت و اضطراب کدامند؟

چگونه با ترس هایمان روبرو شویم و برخورد اصولی با وحشت و اضطراب چگونه است؟

این کتاب با دیدگاهی جامع و جالب به بررسی ترس و ریشه های ترس و عوامل وحشت و اضطراب زا از دیدگاه روانشناسی می پردازد.همچنین نحوه برخورد صحیح و اصولی با این پدیده که یکی از مهمترین عوامل شکست و ناکامی های فردی و اجتماعی میباشد مورد بحث این کتاب است .

همچنین نثر کتاب به گونه ای عمومی و ساده و روان بوده که باعث میگردد هرقشری بتواند با کتاب رابطه برقرار کرده و به سادگی هرچه تمامتر مفاهیم قابل درک باشند.

برای دانلود رایگان کتاب میتوانید از لینک زیر اقدام به دانلود نمایید. همچنین نظرات شما باعث دلگرمی ما برای ادامه خواهد بود و خواهشمندیم نظرات و پیشنهادات خود را با ما درمیان بگذارید. امیدواریم که این کتاب مورد توجه شما قرار گیرد.

 

مقاله ترس از دیدگاه روانکاوی و نقش آن در شکل گیری شخصیت فردی و اجتماعی انسان نوشته هامبورگ یولای و ترجمه فارسی از محمد راه رخشان ترس  و فوبیا چیست و چه پیامدهایی دارد؟ مهمترین عوامل ترس وحشت و اضطراب کدامند؟ چگونه با ترس هایمان روبرو شویم و برخورد اصولی با وحشت و اضطراب چگونه است؟ این کتاب با دیدگاهی جامع و جالب به بررسی ترس و ریشه های ترس و عوامل وحشت و اضطراب زا از دیدگاه روانشناسی می پردازد.همچنین نحوه برخورد صحیح و اصولی با این پدیده که یکی از مهمترین عوامل شکست و ناکامی های فردی و…

امتیاز

User Rating: 3.53 ( 3 votes)
adds

پاسخ دهید