خانه > نفت و گاز > استاندارد نفت و گاز > روش استفاده از استاندارد های پایپینگ

روش استفاده از استاندارد های پایپینگ

دانلود جزوه جامع آموزش روش صحیح استفاده از استاندارد های نفت و گاز و پتروشیمی

استاندارد های نفت و گاز - پایپینگ

اگر در پروژه های صنعتی و نفت و گاز پتروشیمی مشغول به کار هستید، بدون شک هر روزه اسامی استاندارد های نفت و گاز را میشنوید و بسیاری با انواع جداول و کدهای استاندارد این مراجع آشنایی دارند و آنها را بکار میگیرند ولی نحوه استفاده از اصل مرجع و استانداردها را بلد نیستند. این موضوع چندان فاجعه خاصی ایجاد نمی کند ولی برای  مهندسین مکانیک و شیمی یا یک طراح (مانند طراح پایپینگ، تجهیزات مکانیکال، استراکچر و غیره) دانستن روش صحیح استفاده از منابعی چون استانداردهای ASME , ANSI , ASTM , API , IPS و …. یک اصل مهم و کلیدی در طراحی می باشد.

اصل مرجع استانداردهای ذکر شده را میتوانید در پست های دیگر همین سایت پیدا کرده و دانلود نمایید. ولی در اینجا قصد معرفی کتاب بسیار مفیدی برای روش استفاده از مهمترین استانداردهای نفت و گاز و پتروشیمی را داریم که در واقع پیش نیاز لازم برای مراجعه به منابع مختلف و بین المللی میباشد.

این کتاب به زبان فارسی، و با تکیه بیشتر بر استانداردهای پایپینگ تهیه شده که البته در اصول اساسی میتواند راه گشای همه مهندسین در واحد های مختلف مانند مکانیکال و سیویل و استراکچر نیز باشد.

 

مشخصات فایل:
نوع فایلPDF (zipped)
حجم دانلود 2.2 MB
قیمت4000 تومان
70,000 ریال – خرید و دانلود

 

دانلود جزوه جامع آموزش روش صحیح استفاده از استاندارد های نفت و گاز و پتروشیمی اگر در پروژه های صنعتی و نفت و گاز پتروشیمی مشغول به کار هستید، بدون شک هر روزه اسامی استاندارد های نفت و گاز را میشنوید و بسیاری با انواع جداول و کدهای استاندارد این مراجع آشنایی دارند و آنها را بکار میگیرند ولی نحوه استفاده از اصل مرجع و استانداردها را بلد نیستند. این موضوع چندان فاجعه خاصی ایجاد نمی کند ولی برای  مهندسین مکانیک و شیمی یا یک طراح (مانند طراح پایپینگ، تجهیزات مکانیکال، استراکچر و غیره) دانستن روش صحیح استفاده از منابعی…
User Rating: Be the first one !
adds

پاسخ دهید