خانه > نفت و گاز > آموزش نرم افزار PDMS

آموزش نرم افزار PDMS

PDMS چیست؟ (آموزش نرم افزار PDMS)خودآموز PDMS

pdms نرم افزاری است که کاربرد زیادی در پروژه های نفت و گاز و پتروشیمی و به طور کلی در پروژه های ساخت و نصب تجهیزات دارد که توسط آن میشود به راحتی خطوط پایپینگ، تجهیزات مکانیکال و ابزار دقیق و استراکچر فلزی را طراحی کرد.
در طراحی تجهیزات (Mechanical & Stracture) این نرم افزار قابلیت ایجاد تمامی انواع تجهیزات فرایندی از پمپ و مبدل های حرارتی تا انواع پیچیده نظیر ظروف واکنش دار و کمپرسور ها را دارا می باشد.در ادامه تجهیزات ایجاد شده بصورت هوشمند و با کمترین خطا با خطوط جریانی و سیستم ابزار دقیق و برق مرتبط می شوند.
در طراحی خطوط لوله (Piping): در قسمت طراحی خطوط لوله جریانی این نرم افزار قادر به طراحی مدل با جزئیات بالا است و همچنین توانایی نمایش ایزومتریک طرح بهمراه اسپول گذاری ،ساپورت گذاری و اختصاص نشت بند ها یا گسکت گذاری را دارا می باشد.
در کانال کشی یا شبکه گذاری و سیستم های تهویه (HVAC): این نرم افزار قادر به طراحی انواع سیستم های تهویه و شبکه بندی است.مدل ایجاد شده به قطعات اسپول گذاری شده جهت ساخت تفکیک می شود.نقشه ایزومتریک بهمراه پیش نصب و اسپول گذاری خودکار از دیگر ویژگی های PDMS در این بخش می باشد.
در طراحی سازه های فلزی: توابع گسترده ای در این قسمت موجود است تا بتوان به شکلی دقیق و با جزئیات کامل اجزا بتونی و فولادی را طراحی کرد و وزن آنها را محاسبه نمود.ایجاد تیر و ستون مطابق با استاندارد های فنی موجود و سطوح و اجزاء منحنی یا قوس دار و طراحی دیوار ها،نرده ها ،راه پله ها ، در ها و پنجره ها و سیستم های اطفاء حریق براحتی در این قسمت انجام می شود.
برق و ابزاردقیق: امکان اضافه نمودن کلیه اجزا برق و ابزار دقیق نظیر پست های برق،ترانس ها و سویچ روم و … به پروژه وجود دارد.این قابلیت با مینیمم خطا و بصورت سه بعدی میسر است.
خروجی نرم افزار PDMS  علاوه بر مدل گرافیگی سه بعدی بصورت نقشه های آیزومتریک ،فرایندی PFDو نقشه های P&ID می باشد.لیست مواد اولیه لازم برای طرح جهت محاسبات اقتصادی نیز در دسترس قرار می گیرد.

PDMSبرای خرید پکیج جامع آموزش نرم افزار PDMS که شامل 3 کتاب الکترونیکی کاملا خودآموز میباشد، میتوانید مبلغ را با کلیک بر دکمه زیر به صورت آنلاین پرداخت کنید سپس بلافاصله لینک دانلود در اختیار شما قرار میگیرد و به ایمیل شما نیز ارسال میگردد.

50,000 ریال – پرداخت + دانلود

 

 

adds

پاسخ دهید