خانه > فایل سل

فایل سل

کلیه مطالب این دسته، پیشنهاد وبسایت منشور میباشد ولی برای لینک های خروجی به وبسایتهای دیگر ، وبسایت منشور مسئولیتی در قبال محتویات ندارد.

دانلود نرم افزار مسنجر TALK

نرم افزار تماس صوتی و تصویری رایگان اندروید - talk

دانلود نرم افزار تماس صوتی و تصویری رایگان تالک (TALK messenger) برای اندروید برنامه اندرویدی تالک مسنجر بالاترین امتیاز را در اختیار دارد و هم اکنون جز محبوب ترین نرم افزار تماس تصویری در دنیا میباشد و رکورد دانلود را شکسته است.

ادامه مطلب »

دانلود پکیج کامل نمونه فرمهای حقوقی و اداری

این مجموعه طیف وسیعی از انواع فرمهای اداری و حقوقی و قضایی را در بر میگیرد .نمونه فرمها شامل موارد زیر میباشد: نمونه قراردادهای تجاری و ملکی ، شغلی نمونه قرارداد تعهد استخدامی در شرکت خصوصی نمونه قرارداد مشاغل کارگری

ادامه مطلب »

سیستم های کنترل گسترده پست های فشار قوی

دانلود پایان نامه کارشناسی رشته برق سیستم های کنترل گسترده پست های فشار قوی چکیده مقاله: به علت ساختار شبکه های توزیع، گستردگی و در معرض عوامل محیطی بودن آنها بسیاری از خاموشی های اعمال شده به مشترکین ناشی از حوادث این شبکه هامی باشد.

ادامه مطلب »

ترفندهای افزایش ممبر تلگرام

افزایش ممبر تلگرام -کانال تلگرام

دانلود پکیج جامع آموزش افزایش اعضا کانال تلگرام .دوستان توجه کنید، هیچ نرم افزاری مبنی بر افزایش عضو کانال تلگرام وجود ندارد! همه برنامه هایی که در این راستا به فروش می رسد دروغ است و پیشنهاد می شود هرگز پول خود را دور نریزید.

ادامه مطلب »