خانه > مدیریت > بورس > نرم افزار متا تریدر 4

نرم افزار متا تریدر 4

دانلود رایگان نرم افزار متا تریدر 4

متا تریدر 4

برنامه متا تریدر(MetaTrader) و آخرین نسخه های آن یعنی نسخه های چهارم و پنجم متا تریدر 4 و 5 یکی از معروفترین پلتفرمهای تجاری است که برای انجام معاملات در بازارهای فارکس و بورس  به کار می رود.

در MetaTrader 4 زبان برنامه نویسی MetaQuotes Language 4 می باشد. که با کمک آن معامله گران می توانند اندیکاتورها و اکسپرت های خود را ایجاد کنند و توسط آزمایشگر استراتژی می توانند استراتژی خود را بر اساس داده های تاریخی آزمایش کنند.

پلتفرم MetaTrader 4 دارای تمام امکانات و خصوصیات لازم برای تجارت است. معامله گران امکان استفاده از ابزار خطی و ترسیمی و اندیکاتورها و دریافت اخبار و مشاهده نمودارها و نوسانات واقعی قیمت ها دارند. در MetaTrader 4 شما می توانید با نمودارهای متعددی با تنظیمات و اندیکاتورهای گوناگون کار کنید (به عنوان مثال: نمودارهای شمعی، میله ای، خطی).

برای دانلود نسخه 4 نرم افزار متا تریدر میتوانید از لینک زیر استفاده نمایید

دانلود رایگان نرم افزار متا تریدر 4 برنامه متا تریدر(MetaTrader) و آخرین نسخه های آن یعنی نسخه های چهارم و پنجم متا تریدر 4 و 5 یکی از معروفترین پلتفرمهای تجاری است که برای انجام معاملات در بازارهای فارکس و بورس  به کار می رود. در MetaTrader 4 زبان برنامه نویسی MetaQuotes Language 4 می باشد. که با کمک آن معامله گران می توانند اندیکاتورها و اکسپرت های خود را ایجاد کنند و توسط آزمایشگر استراتژی می توانند استراتژی خود را بر اساس داده های تاریخی آزمایش کنند. پلتفرم MetaTrader 4 دارای تمام امکانات و خصوصیات لازم برای تجارت است.…
User Rating: Be the first one !
adds

پاسخ دهید