خانه > کامپیوتر

کامپیوتر

دانلود کتاب های آموزشی کامپیوتر ، نرم افزار و آموزش نرم افزارهای کاربردی و تخصصی ، ترفند کامپیوتر ، اینترنت ، وب مسترینگ و ..

نرم افزار VLab -شبیه ساز آزمایشگاه شیمیایی

نرم افزار VLab

نرم‏ افزار VLab شامل هفت محیط آزمایشگاهی مختلف است که در هر یک از آنها آزمایش ‏های مختلفی تعریف و اجرا شده است. این محیط ‏ها عبارتند از: مولاریته و چگالی، استوکیومتری و واکنش‏ دهنده‏ های محدود کننده، تجزیه کمی، تعادل شیمیایی، انحلال ‏پذیری و جامدات، گرماشیمی، اسیدها و بازها

ادامه مطلب »

آشنایی با ANSYS و روش نصب نرم افزار

نرم افزار ANSYS

نرم افزار Ansys یک نرم افزار کامل برای تمام مهندسانی است که با تجزیه و تحلیل اطلاعات سروکار دارند.انسیس (به انگلیسی: ANSYS) مخفف کلمات (ANalysis SYStems) محصول شرکت ANSYS Inc است و از دسته ابزارهای تحلیلی است که از روش اجزاء محدود برای مدل‌سازی و تحلیل در آن استفاده می‌شود.

ادامه مطلب »

دانلود نرم افزار مسنجر TALK

نرم افزار تماس صوتی و تصویری رایگان اندروید - talk

دانلود نرم افزار تماس صوتی و تصویری رایگان تالک (TALK messenger) برای اندروید برنامه اندرویدی تالک مسنجر بالاترین امتیاز را در اختیار دارد و هم اکنون جز محبوب ترین نرم افزار تماس تصویری در دنیا میباشد و رکورد دانلود را شکسته است.

ادامه مطلب »

درایو مجازی -آموزش ساختن درایو مجازی بدون نرم افزار

درایو مجازی

هنگامی که صحبت از درایو مجازي می شود، ذهن بسیاري از کاربران به سمت نرم افزارهاي خاصی می رود که قابلیت ساخت یک درایو مجازي را دارند. اما در حقیقت نیازي به تهیه و نصب این چنین نرم افزارهایی نیست.

ادامه مطلب »

ترفند حذف علامت فلش از میانبرهای دسکتاپ

شورتکات

اگر به آیکون های میانبر (Shortcut) روی صفحه دسکتاپ دقت کرده باشید ، در پایین آیکون، تصویر یک فلش کوچک که نشانه میانبر بودن آن آیکون است وجود دارد. این فلش میتواند از زیبایی آیکون های روی صفحه دسکتاپ بکاهد. با استفاده از این ترفند میتوانید این فلش را از روی آیکون های روی دسکتاپ تان بردارید. کافیست دستورات زیر را اجرا کنید:

ادامه مطلب »